Pop-Up stěny

Pop-Up stěny

Pop-up stěny

Prezentační stěny Pop-Up jsou inovativním řešením, které přináší zásadně snadnou prezentaci na veletrzích, výstavách a dalších akcích. Díky velmi jednoduché manipulaci postavíte elegantní a funkční stánek doslova za 5 minut.

 

 

 • Nejjednodušší prezentační stěna

  Prezentační stěny Pop-Up lze postavit v krátké době a bez jakéhokoliv nářadí jedním člověkem, takže ušetříte spoustu námahy při přípravě expozice. Stejně lehko, jako stěnu na akci dopravíte, ji rozložíte a po skončení opět složíte.

 • Celá eventová expozice v jednom boxu

  Součástí balení stěny Pop-Up je transportní box s kolečky, který po upevnění potisku slouží též jako prezentační pult. Díky tomu, je stěna Pop-Up velmi výhodným řešením pro zajištění komplexní prezentace a nahrazuje tak složité a nákladné stavění montovaných konstrukcí.

 • Pevná a lehká konstrukce

  Díky robustní, vyvážené, stabilní, ale lehké hliníkové konstrukci má Pop-Up stěna dlouhou životnost a je dobře odolná veletržní zátěži s častým stavěním a rozkládáním a zároveň dokáže stát ve vašich obchodních prostorech úplně bez údržby.

 • Úspora nákladů

  Celou Pop-Up stěnu dodáváme v kompaktním boxu, takže ji klidně můžete vozit pořád s sebou a šetří tak náklady na dopravu. Pop-Up stěny lze používat opakovaně dlouho.

 • Variabilita tvarů a velikostí

  Pop-Up stěny jsou k dispozici v obloukovém nebo rovném provedení v několika velikostech, které je možné rozšířit a napojovat, přidávat prosvětlené police a získat zcela originální a rozsáhlou prezentaci. Snadno vyměnitelné grafické pásy, můžete pořídit v několika variantách a motiv na stěně měnit.

 • Vysokokvalitní tisk a životnost grafiky

  Prémiová kvalita prezentačních stěn Pop-Up s fototiskem a laminovanými grafickými pásy přináší atraktivní, reprezentativní vzhled s ladnými tvary bez hran a velmi dlouhou, bezúdržbovou životnost, odolnost proti poškození a v případě potřeby i omyvatelnost.

 • Snadný transport

  Řečnický pult slouží zároveň jako transportní kontejner pro celou konstrukci, grafické pásy a osvětlení, a proto se prezentační stěny velmi snadno převáží.