Interiérové dekorace PRINT Art

Interiérové dekorace PRINT Art

Tištěné textilní podhledy a interiérové dekorace PRINT Art

PRINT Art je nejmodernější směr v oblasti dekorace interiérů.

Využíváme světově unikátní latexový tisk pro potisk různých materiálů na výrobu interiérových dekorací.

Jedná se zejména o potisk speciálních textilií a tapetových papírů. Dosud nebylo možné tyto tisky do interiéru realizovat protože tomu bránila řada překážek ať již administrativních nebo technických. Naše unikátní technologie, kterou vlastníme jako první v ČR, však poprvé vyřešila VŠECHNY nároky, které jsou na interiérové dekorace kladeny.

 • Zdravotní nezávadnost

  První překážkou pro tisk do interiérů bylo používání barev s obsahem těkavých rozpouštědel, která vylučují použití tisku v interiéru z důvodu uvolňování jedovatých látek do ovzduší.

  Naše technologie latexového tisku používá naprosto nezávadné barvy, splňující i náročnou severskou ekologickou normu Nordic Swan. Díky tomu Vás tisky neobtěžují zápachem ani ve velkých plochách. Stejně tak nehrozí zdravotní rizika způsobená například olizováním tapet dětmi.

  Další výhodou nových barev je i velmi vysoká UV a mechanická odolnost. UV odolnost v interiéru přesahuje 10 let bez jakékoli dodatečné úpravy. Vynikající je také chemická odolnost, neboť barvy se nerozpouštějí v žádném z běžných druhů rozpouštědel.

 • Nehořlavost

  Další nezbytnou podmínkou u velkých ploch, které jsou součástí staveb je nehořlavost. Všechny naše textilie a tapetové papíry mají nehořlavou úpravu, případně jsou přímo z nehořlavých materiálů. Stejně tak latexové barvy tím, že neobsahují žádná rozpouštědla jsou nehořlavé.

  Splňují protipožární normy minimálně v kategorii N1, N2, nebo B1.

  K používaným materiálům máme vystavené příslušné certifikáty pro předložení stavebnímu dozoru a samozřejmě pro kolaudační řízení. Konečně je možné používat tyto materiály i na stropy a zdi, a to již ve fázi stavby jako její součást – například nádherné celobarevné textilní podhledy, bez rizika, že by nesplnily příslušné normy.

Poptávka

Chcete-li Váš dotaz vyřešit rychleji, volejte rovnou na telefonní číslo 602 305 223